Ana Sayfa > Kurumsal

TEKNOBLAST SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Şirketimiz; 2004 yılında, şirket ortaklarımızdan Gürcan Kaçak tarafından kurulmuştur. 2008 yılında, boya öncesi yüzey hazırlığı ve boya uygulamaları konusunda üst düzey tecrübeye sahip, Ahmet Hulusi Bayraktar'ın katılımı ile şirketimiz gücünü ve tecrübesini en üst düzeye çıkarmıştır. Her iki şirket ortağımız da İstanbul Teknik Üniversitesi , Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi mezunu olup, Gemi İnşaatı ve Makineleri Mühendisi 'dirler. Faaliyet alanımız ; korozyon kontrolü, boya öncesi yüzey hazırlığı ve boya uygulamalarıdır . Geniş bir makine ekipman parkına sahip olan firmamız,tüm yurt içi ve yurt dışı projelerde, başarı ile çalışmaya devam etmektedir.

AHMET HULUSİ BAYRAKTAR :

1957 yılında Trabzon'un Of ilçesinde doğmuştur. 1982 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi , Gemi İnşaatı ve Makineleri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Kendisi ilk olarak 1984 yılında Cerrahgil Şirketler grubunda çalışma hayatına başlamış olup aynı dönemde, International Paint'in Türkiye distribitörlüğünü yürüten şirketi adına Internationa Paint'in İngiltere New Castle'da bulunan fabrikasında boya öncesi yüzey hazırlığı ve boya uygulaması ile ilgili kurslarına katılmıştır. 1988 yılında Jotun Protective Coatings'in Türkiye'deki mümessili olan, Kabosan Kimyevi Malzemeler A.Ş. firmasına geçerek Türkiye deki yeni oluşumunda yer almıştır. 1989 yılında profosyenel çalışma hayatından ayrılarak ticari hayata atılmıştır. Aynı zamanda 1989-1994 yılları arasında STFA Şirketler Grubunun birçok şirketine boya öncesi yüzey hazırlığı ve boya uygulama konularında danışmanlık yapmıştır. Türk Deniz ve Tersane sektöründe yüzlerce yerli ve yabancı bayraklı geminin boya öncesi yüzey hazırlığı ve boya uygulama işlerini yapmıştır. 1998 yılında, ana yüklenici Japon IHI firması adına, İstanbul Haliç Köprüsünün boya işlerinin, bir kısmını yapmıştır. Bu proje sonrası, yine Japon IHI firmasının, ana yüklenici olduğu Kazakistan Semipalatinsk şehrinde yapılan, 750 mt. ayak açıklığı olan asma köprünün tüm yüzey hazırlığı, boya ve diğer kaplama işlerini, sahibi ve tek yetkilisi olduğu Sweet Light Şirketi adına yapmıştır. Halen ortağı olduğu Teknoblast Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adına çalışma hayatına devam etmektedir.

GÜRCAN KAÇAK :

1973 yılında Edirne'de doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi , Gemi İnşaatı ve Makineleri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Antalya Setur Marina'da 2,5 yıl yat boyaları üzerine çalışmış olup, daha sonra kısa bir süre, o günkü adıyla Weber Broutin Markem'de bölge satış yöneticiliği yapmıştır. 1999-2000 yıllarında Kazakistan Semipalatinsk şehrinde, IHI tarafından yapılan asma köprünün, tüm yüzey hazırlığı ve boya işlerinin yapımında, çalıştığı Sweet Light Şirketi adına Proje Müdürlüğü görevi yapmıştır. 2004 yılı sonuna kadar sektöründe çalışmaya devam etmiş olup, Ekim 2004 yılında kurmuş olduğu, Teknoblast Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adına, çalışma hayatına devam etmektedir.

 
 
 copyright © 2013 Teknoblast Sanayi ve Tic. Ltd. Sti. Zoom Ajans

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content